Reklama

Nowoczesny sklep internetowy nie może obejść się bez trzech najważniejszych rzeczy. Po pierwsze – stabilnego serwera i domeny, po drugie – nowoczesnego interfejsu i po trzecie – wielu integracji, dopasowanych do aktualnego profilu sklepu.

Dlaczego Sky-Shop?

Jedną z najprostszych a zarazem najbardziej funkcjonalnych platform sklepów internetowych jest Sky-Shop.pl. Oferuje ona możliwość skorzystania z oprogramowania wykorzystującego najnowsze możliwości platformy. Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z tego oprogramowania.

Przejrzyste zasady

Oferta jaką prezentuje platforma sklepów internetowych Sky-Shop.pl jest w pełni przejrzysta dla użytkownika. To on decyduje, z jakiej opcji i z jakich dodatkowych funkcjonalności chce skorzystać. W Sky-Shop.pl nie ma kruczków, gwiazdek i wielu innych, dodatkowych paragrafów, które w sposób ukryty podwyższają koszt całego przedsięwzięcia.

Nowoczesny interfejs

Platforma Sky-Shop.pl posiada jeden z najnowocześniejszych interfejsów – zarówno po stronie Klienta jak i administratora. Design od strony klienta jest skonfigurowany według standardu RWD i umożliwia wyświetlanie całej zawartości sklepu (wraz z wszystkimi funkcjonalnościami) na urządzeniach mobilnych. Dzięki Sky-Shop.pl masz pewność, że Google nie obniży ratingu Twojej strony ze względu na brak kompatybilności z urządzeniami mobilnymi.

Funkcjonalności które są niezbędne dla Twojego sklepu

W Sky-Shop.pl znajdziesz wszystkie funkcje, które są niezbędne do efektywnego zarządzania Twoim sklepem. Operacje masowe, wygodny interfejs i funkcje wspierające sprzedaż (również pod kątem SEO)… to dzięki nim wzrośnie zarówno zainteresowanie Twoim sklepem, jak również sprzedaż Twoich produktów.

Niezbędne integracje

Platforma sklepów internetowych Sky-Shop.pl, daje ci możliwość podpięcia wielu niezbędnych integracji, wymaganych do zoptymalizowania procesu sprzedaży. Należy tu wymienić między innymi integrację z porównywarkami cen, Allegro, systemami ERP itd.

Jednym słowem Sky-Shop jest właśnie dla Ciebie. Nie zapomnij przetestować tego oprogramowania! Tutaj przeczytasz krok po kroku jak założyć sklep internetowy.