Reklama

IPhone jest urządzeniem niezwykle drogim ze względu na markę i jakość jaką oferuje. Nie wolno próbować naprawiać go samemu zwłaszcza, że można mu bardziej zaszkodzić niż pomóc. Serwis iPhone jest dokonywany przez wyspecjalizowane serwisy wyszkolone względem poszczególnych modeli. Firma Apple, która zajmuje się produkcją iPhone’ów sama zajmuje się ustalaniem Autoryzowanych Serwisów Apple.

Dlatego też zepsuty telefon trzeba zanieść do takiego serwisu, posiadając przy tym Apple ID oraz hasło do niego. Jednym z nich jest www.isense.pl.

Świadczą usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Naprawa iPhona wymaga wcześniejszej diagnozy problemu, a ta w iSense jest za darmo. Dopiero późniejszy serwis musi być opłacony. Ceny różnią się od siebie względem naprawianego problemu. Przykładowo koszt zepsucia się iPhona na płaszczyźnie programowania zaczyna się już od 70 złotych. Wymiana przedniego panelu od 300 złotych w starszych modelach do 800 złotych w najnowszych. Czas serwisu również uzależniony jest od problemu, ale zwykle trwa kilka godzin. Nie ma znaczenia czy zepsuł się przez działania użytkownika czy była to wada istniejąca już od samego początku ujawniająca się dopiero po jakimś czasie, powrót do pierwotnego stanu jest całkowicie możliwe.

Najczęstszymi naprawami dotyczącymi iPhone’ów są zalania ich jakąś cieczą, zdejmowanie blokady Simlock, wymiana baterii, porysowanych szybek, a także aktualizacja oprogramowania, a przy tym bazy danych. Autoryzowany serwis iPhone wymaga posiadania aktualnej wiedzy i dostępu do najnowszych części Apple o najwyższej jakości. Z powodu pracy dla tej właśnie firmy ma wszystko ułatwione.

Po naprawie iPhone’ów serwis iSense zapewnia 90-dniową gwarancję swoich usług. Ponadto jeśli iPhone nie nadaje się do naprawy lub jest nieopłacalna, autoryzowany serwis nie zmusza do wykonania usług. Zamiast tego zaproponuje rozwiązania w postaci wymiany sprzętu lub sprzedaży nowego modelu w okazyjnej cenie.

Wybranie autoryzowanego serwisu iPhone jest najpewniejszą opcją w przypadku skutecznego naprawienia telefonu. Aktualna wiedza i stały dostęp do części gwarantuje dobrze wykonaną usługę w krótkim czasie, a także późniejszą gwarancję w razie ewentualnych problemów. Zwłaszcza, że jest to sprzęt drogi, który warto powierzać wyłącznie odpowiednim ludziom.