Reklama

Jesteś właścicielem konsoli PlayStation PSP, PS4, PS3 czy PS Vita? W takim przypadku masz możliwość korzystania z szerokiej gamy rozrywek oferowanych w ramach PlayStation Network. Aby to zrobić, potrzebna będzie karta PSN. Gdzie możemy ją kupić tanio i bezpiecznie?

PlayStation Network to sieć stworzona przez PlayStation, w ramach której możemy kupować gry oraz aplikacje, filmy i muzykę, także korzystać z różnych usług. Doładowanie możemy wykonać bezpośrednio kartą płatniczą czy kredytową lub też może pomóc nam w tym tak zwana karta PSN, którą zakupimy w supermarketach czy w sklepach z grami.

Możemy również zakupić samo kod do wpisania w przeglądarce czy w aplikacji PSN. To właśnie ta metoda cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem, ponieważ dzięki niej możemy kupić kratę taniej niż w zwykłych sklepach. Przykładowo, karta PSN o nominale 100 złotych może kosztować nas tylko około 90 złotych!

Tanie karty PSN – na co uważać?

Oczywiście, od razu pojawia się pytanie, skąd taka różnica cenowa. Czy sprzedający dopłaca do kodów? Istnieje kilka metod. Może być to sprzedaż kodów kupionych kiedyś w promocyjnej cenie. Mogą być to też karty kupione w innych krajach. Kody mogą pochodzić też z nieużywanych już kont – wtedy możemy otrzymać je razem z takim kontem. Oczywiście, zdarza się, że kody pozyskiwane są nielegalnie – wtedy możemy nawet narazić się na zablokowanie naszego konta PSN.

Wobec tego wtedy, gdy trafimy na nierzetelnego sprzedającego, może się zdarzyć, że otrzymamy kod, który został już zużyty lub jest nielegalny. W takim przypadku powinniśmy zwrócić się po nowy albo wnioskować o oddanie pieniędzy. Jednak może się okazać, że tak naprawdę sprzedający będzie nas ignorował i zniknie z naszymi pieniędzmi.

Gdzie kupować karty PSN bez przepłacania?

Gdy wobec tego interesuje nas karta PSN bez przepłacania, w takim przypadku warto zakupić ją w sklepie, który ma pozytywne opinie od swoich klientów i działa już od dłuższego czasu.

Sprawdźmy, czy kupon z kodem został wydany przez Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited. Pamiętajmy o tym, żeby uważać na wyjątkowe okazje, gdy cena jest znacznie niższa niż wartość kuponu – wtedy ryzyko oszustwa rośnie.