gift box on wooden table as natural background with copyspace
Reklama

Wybór prezentu na urodziny może przysporzyć sporych problemów – nawet, jeśli ten ma trafić do bliskiej osoby.

 

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. A że niewiele okazji jest bardziej wyjątkowych niż urodziny (zwłaszcza okrągłe!) najlepszego kumpla, warto już wcześniej przemyśleć wybór prezentu. Jeśli twój przyjaciel ma konkretne potrzeby, nie powinieneś mieć problemów. Sprawa nieco się jednak komplikuje, jeśli posiada wszystko, co potrzeba. By nieco ułatwić ci zadanie, stworzyliśmy listę 5 gadżetów idealnych na urodzinowy prezent dla faceta.

Planszówka

Są gracze, którzy bez wypróbowania nowego tytułu nie wyobrażają sobie udanego weekendu. Nawet, jeśli twój przyjaciel się do nich nie zalicza, wybór gry planszowej jako prezent na urodziny może okazać się naprawdę trafionym pomysłem. Są wśród nich zarówno propozycje idealne na kameralny wieczór, jak i imprezę w szerszym gronie.

Kamera sportowa

Najlepsze wyczyny to te, które zostały uwiecznione. Bez względu na to, czy twój przyjaciel zdobywa najlepsze trasy na rowerze, w kajaku czy na nartach, kamera sportowa może okazać się fajnym prezentem na urodziny. Dodatkowe akcesoria umożliwią zaś jej montaż na kierownicy roweru czy motocykla, na kasku, klatce piersiowej lub monopodzie.

Dobre szkło

Whisky, wino, piwo, a może kawa? Niezależnie od tego, który z tych napojów preferuje twój kolega, wybierając dla niego prezent na urodziny możesz zdecydować się na dedykowane do niego szkło. W sklepach znajdziesz zarówno zwykłe degustacyjne szklanki do różnych napojów, jak i te nawiązujące do popularnych motywów – na przykład Gwiezdnych Wojen (więcej za chwilę) czy kobiecych kształtów.

Do pielęgnacji zarostu

Trudno o bardziej męską rzecz niż zarost – oczywiście pod warunkiem, że jest zadbany. W tym zadaniu pomogą specjalne kosmetyki i akcesoria. Mogą one okazać się doskonałym prezentem urodzinowym dla mężczyzny. Zarówno, jeśli ten preferuje krótkie golenie (wówczas przemyśl na przykład zakup stylowych brzytew lub pędzli), jak i jeżeli woli on długi zarost, w którego utrzymaniu pomogą oleje i balsamy.

Kuchenne gwiezdne wojny

Nie prowadziliśmy wprawdzie żadnych statystyk, ale wydaje nam się, że właśnie do Star Wars należy tytuł najbardziej lubianej przez mężczyzn serii filmowej. Dlatego dobrym pomysłem na prezent może okazać się któryś z kulinarnych gadżetów inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami. Wspomniane już szklanki, maszyny do popcornu, tostery czy czajniki dla fanów serii George’a Lucasa znajdziesz na http://www.toys4boys.pl.