Reklama

Strategia bezpieczeństwa jaką obierzesz w swojej firmie jest kluczowym elementem do rozwoju biznesu. Jeszcze nigdy wcześniej zabezpieczenia nie były tak istotną kwestią jaką są obecnie podczas rozbudowy firmy. Właśnie z tego powodu chcielibyśmy zaprosić państwa na wyjątkowe spotkanie organizowane wraz z Fortinet które odbędzie się 24 stycznia 2017 w Hotelu Polonia Palace przy Alejach Jerozolimskich 45 w Warszawie, w godzinach od 9:00 do 12:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno bezpieczeństwem w sieciach bezprzewodowych, jak i samą budową i właściwościami tych sieci.

Podczas spotkania pod hasłem “Wi-Fi na śniadanie” eksperci z IT.Expert oraz Fortinet – lidera rozwiązań związanych z bezpieczeństwem sieci postarają się odnaleźć odpowiedź na niezwykle istotne pytanie: jak zapewnić bezpieczeństwo i dostęp do sieci w jednym, a także poruszą temat jak zbudować możliwie najbardziej wydajną i bezpieczną sieć bezprzewodową wykorzystując jako bazę nowatorskie rozwiązania firmy Fortinet.

Fortinet jest autorem wielu innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT i różnego typu sieci teleinformatycznych.Wśród pomysłów Fortinet znajduje się platforma Fortinet Secure Access. Celem tej niezwykle nowoczesnej i rozbudowanej architektury bezpieczeństwa i dostępu, jest uproszczenie wdrażania, skalowania i uzyskiwania dostępu do bezprzewodowej sieci LAN jednocześnie zapewniając najwyższy możliwy poziom zabezpieczeń. Ponadto zapewnia także szeroką gamę usług zabezpieczających już w warstwie aplikacji, które umożliwiają firmom i przedsiębiorstwom o różnych rozmiarach poszerzanie istniejących już ram zabezpieczeń w nieustannie zmiennym krajobrazie realnych zagrożeń. Dodatkowo, Fortinet Secure Access zapewnia wszystkim firmom o dowolnych rozmiarach, niezależnie od branży możliwość wyboru topologii budowanej sieci, a także zarządzania nią w ściśle dopasowany do potrzeb firmy sposób.

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!