Reklama

Witajcie! Wiele osób ma problem z aktywowaniem aplikacji do kamery samochodowej Xiaomi 70 Mintutes. W tym krótkim poradniku pokażę jak sobie z tym poradzić.

Należy zacząć od pobrania anglojęzycznej aplikacji, z tego linku. A następnie zainstalować ją na swoim telefonie z Androidem.

 

Kolejnym krokiem jest założenie konta. Podajemy swój adres email i klikamy “Get Security code”. Następnie wpisujemy otrzymany kod i wymyślone hasło.

 Logujemy się na założone przez nas konto.

Aby dodać kamerę należy naciskamy plusa znajdującego się w prawym górnym rogu. Robimy wszystko według instrukcji na ekranie: włączamy kamerę i klikamy przycisk włączania (aby włączyć w niej WiFi). Kolejnym krokiem będzie podłączenie telefonu do sieci utworzonej przez kamerę. Następnie zostaniemy poproszeni o potwierdzenie połączenia poprzez naciśniecie włącznika kamery. To wszystko, kamera jest połączona z telefonem – możemy zmieniać ustawienia lub podglądać nagrywany obraz.

W najbliższych dniach pojawi się recenzja opisywanej kamery. Zapraszam do oglądania przykładowych nagrań na naszym kanale na YouTube.